Morskie Mistrzostwa Koła nr 25 RADOM - MIASTO - Łeba 2014

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Indywidualnych Mistrzostw Koła nr 25 w Dyscyplinie Morskiej

Data i miejsce zawodów: 30.03.2014 morze Bałtyckie, miejscowość Łeba.

Prawo startu w zawodach mają członkowie Koła. Warunkiem startu w zawodach jest opłacona składka na 2014 r. oraz zgłoszenie udziału u kol. Tomka tel. 502050041 i dokonania wpłaty za wypłynięcie w kwocie 160 zł. w terminie do dnia 21 marca 2014 r. Koszty dojazdu na zawody oraz ewentualnego noclegu pokrywa uczestnik.

Zawody odbędą się na jachcie M/Y MORS-D to jacht motorowy na morskie wyprawy wędkarskie. Zabiera jednorazowo do 20 osób na pokład. Do dyspozycji wędkarzy jest kuchnia. Gorąca kawa i herbata gratis od kapitana. Rejs standardowy trwa 10 godzin, zwykle od 5-tej rano do 15-tej. Wypożyczenie sprzętu wędkarskiego - 20zł. Złowione ryby są własnością wędkarzy. Dla przyjezdnych zakwaterowanie w obiekcie wczasowym NAWIGATOR tel. (59)8661730 lub Pod Różą(100m od kutra tel. (59)8664155). Szczegóły u kol. Tomka.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z : ,,Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW "oraz ,,Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb PZW”

Z uwagi na ograniczoną liczbę uczestników liczyć się będzie kolejność zgłoszenia i wpłaty startowego.

Ze względu na możliwe niekorzystne warunki atmosferyczne Zarząd Koła nr 25 RADOM-MIASTO może na 3 dni przed datą rozegrania zawodów odwołać wyjazd i zaproponować inny termin w przypadku odwołania wpłata za wypłynięcie zostanie zwrócona w całości.

Kapitanat Koła